Om Georg Stage

Find vores kontaktoplysninger, oversigt over medarbejdere og jobmuligheder.

Læs mere
 
Om Georg Stage

Ledige stillinger

Vi har i øjeblikket ingen ledige stillinger.

Om Georg Stage

Kontakt os

Stiftelsen Georg Stages Minde
Krudtløbsvej 73B
1439 København K
Telefon: 32 95 80 19
E-mail: stiftelsen@georgstage.dk

Stiftelsens kontor har åbent alle hverdage mellem 9 – 15

Stiftelsens bestyrelse

CVR-numre:

Stiftelsen: 30 87 61 64 / skibet: 49 03 16 10 (momsfritaget)

Kontor

Asser Amdisen

Direktør
+45 21 37 45 52
asser.amdisen@georgstage.dk

Minna Køie Elsberg

Bogholder og SU-medarbejder
+45 25 58 26 79
invoice@georgstage.dk

Anita Færk

Sekretær
+45 53 62 82 05
anita.faerk@georgstage.dk

Julie Bergdal Kolath

Uddannelseskoordinator
+45 31 53 54 20
julie.kolath@georgstage.dk

Philip Valentin

Maritim koordinator
+45 53 64 82 05
philip.valentin@georgstage.dk

Sofie Stuhr Andersen

Studentermedhjælper
sofie.andersen@georgstage.dk

Frida Marie Reher

Studentermedhjælper
frida.reher@georgstage.dk

Marchel Mørk Apitz

Studentermedhjælper
marchel.apitz@georgstage.dk

Asser Amdisen

Direktør
+45 21 37 45 52
asser.amdisen@georgstage.dk

Minna Køie Elsberg

Bogholder og SU-medarbejder
+45 25 58 26 79
invoice@georgstage.dk

Anita Færk

Sekretær
+45 53 62 82 05
anita.faerk@georgstage.dk

Julie Bergdal Kolath

Uddannelseskoordinator
+45 31 53 54 20
julie.kolath@georgstage.dk

Philip Valentin

Maritim koordinator
+45 53 64 82 05
philip.valentin@georgstage.dk

Sofie Stuhr Andersen

Studentermedhjælper
sofie.andersen@georgstage.dk

Frida Marie Reher

Studentermedhjælper
frida.reher@georgstage.dk

Marchel Mørk Apitz

Studentermedhjælper
marchel.apitz@georgstage.dk

Besætning

Jesper Amholt

Kaptajn

Bjarke Wahlqvist

Kaptajn

Idalene Lund Nielsen

Overstyrmand

Helle Barner Jespersen

Overstyrmand

Jonathan Engel Rousseau

Styrmand

Janus Magaard

Styrmand

Peter Egetoft

Styrmand

Jesper Kraak

Styrmand

Daniella Jørgensen

Styrmand

Jeppe Ærtebjerg Sander Rouff

Hovmester

Morten Hess-Nielsen

Maskinmester

Morten Juhl Thøgersen

Maskinmester

Oline Dam

Kvartermester

Frida Webster Fessel

Kvartermester

Gustav Rosenlund Fjellerup

Kvartermester

Jesper Amholt

Kaptajn

Bjarke Wahlqvist

Kaptajn

Idalene Lund Nielsen

Overstyrmand

Helle Barner Jespersen

Overstyrmand

Jonathan Engel Rousseau

Styrmand

Janus Magaard

Styrmand

Peter Egetoft

Styrmand

Jesper Kraak

Styrmand

Daniella Jørgensen

Styrmand

Jeppe Ærtebjerg Sander Rouff

Hovmester

Morten Hess-Nielsen

Maskinmester

Morten Juhl Thøgersen

Maskinmester

Oline Dam

Kvartermester

Frida Webster Fessel

Kvartermester

Gustav Rosenlund Fjellerup

Kvartermester