Om Georg Stage

Find vores kontaktoplysninger, oversigt over medarbejdere og jobmuligheder.

Læs mere
 
Om Georg Stage

Ledige stillinger

Med finansloven for 2019 skal Georg Stage til at afvikle to årlige togter. Det betyder, at vi de kommende måneder vil slå en del stillinger op. Hold øje med denne side og få sidste nyt.

Uddannelseskoordinator
Ansættelse 1. april – ansøgningsfrist 1. februar kl. 12.
Læs hele jobopslaget hos Jobindex
Se udvidet stillingsbeskrivelse
Søg jobbet her

 

 

Sekretær
Ansættelse 1. april – ansøgningsfrist 1. februar kl. 12
Læs hele jobopslaget hos Jobindex
Se udvidet stillingsbeskrivelse
Søg jobbet her

Om Georg Stage

Kontakt os

Stiftelsen Georg Stages Minde A.H. Vedels plads 18, Nyholm 1439 København K Telefon: 32 95 80 19 E-post:

 stiftelsen@georgstage.dk Stiftelsens kontor har åbent alle hverdage mellem 09.00-14.00.  

CVR-numre:

Stiftelsen: 30 87 61 64 Skibet: 49 03 16 10 (Momsfritaget)

Kontor

Asser Amdisen

Direktør
+45 21 37 45 52
asser.amdisen@georgstage.dk

Minna Køie Elsberg

Sekretær
minna.elsberg@georgstage.dk

Sander Jensen

Studentermedhjælper

Freja Kirk

Studentermedhjælper

Trine Lykkebak Larsen

Studentermedhjælper

Asser Amdisen

Direktør
+45 21 37 45 52
asser.amdisen@georgstage.dk

Minna Køie Elsberg

Sekretær
minna.elsberg@georgstage.dk

Sander Jensen

Studentermedhjælper

Freja Kirk

Studentermedhjælper

Trine Lykkebak Larsen

Studentermedhjælper

Besætning

Bjarke Wahlqvist

Kaptajn

Helle Barner Jespersen

Overstyrmand

Johannes Brøndum

1. Styrmand

Emil Christensen Cronjäger

2. Styrmand

Kristoffer Olsen

3. Styrmand

Mathilde Romer Olsen

Maskinmester 1

Jesper Britton Rasmussen

Maskinmester 2

Christel Kershøj Petersen

Hovmester

Peter Sloth Jakobsen

1. Kvartermester

Rune Boelsmand Bak

2. Kvartermester

Markus Delfs Jespersen

3. Kvartermester

Bjarke Wahlqvist

Kaptajn

Helle Barner Jespersen

Overstyrmand

Johannes Brøndum

1. Styrmand

Emil Christensen Cronjäger

2. Styrmand

Kristoffer Olsen

3. Styrmand

Mathilde Romer Olsen

Maskinmester 1

Jesper Britton Rasmussen

Maskinmester 2

Christel Kershøj Petersen

Hovmester

Peter Sloth Jakobsen

1. Kvartermester

Rune Boelsmand Bak

2. Kvartermester

Markus Delfs Jespersen

3. Kvartermester