Om Georg Stage

Find vores kontaktoplysninger, oversigt over medarbejdere og jobmuligheder.

Læs mere
 
Om Georg Stage

Ledige stillinger

Vi har i øjeblikket ingen ledige stillinger

Om Georg Stage

Kontakt os

Stiftelsen Georg Stages Minde
Krudtløbsvej 73B
1439 København K
Telefon: 32 95 80 19
E-mail: stiftelsen@georgstage.dk

Stiftelsens kontor har åbent alle hverdage mellem 9 – 15

Stiftelsens bestyrelse

CVR-numre:

Stiftelsen: 30 87 61 64 / skibet: 49 03 16 10 (momsfritaget)

Kontor

Asser Amdisen

Direktør
+45 21 37 45 52
asser.amdisen@georgstage.dk

Simon Jensen

Maritim koordinator
+45 53 64 82 05
simon.jensen@georgstage.dk

Minna Køie Elsberg

Bogholder og SU-medarbejder
+45 25 58 26 79
invoice@georgstage.dk

Anita Færk

PA
+45 53 62 82 05
anita.faerk@georgstage.dk

Julie Bergdal Kolath

Uddannelseskoordinator
+45 31 53 54 20
julie.kolath@georgstage.dk

Sofie Stuhr Andersen

Studentermedhjælper
sofie.andersen@georgstage.dk

Frida Marie Reher

Studentermedhjælper
frida.reher@georgstage.dk

Marchel Mørk Apitz

Studentermedhjælper
marchel.apitz@georgstage.dk

Asser Amdisen

Direktør
+45 21 37 45 52
asser.amdisen@georgstage.dk

Simon Jensen

Maritim koordinator
+45 53 64 82 05
simon.jensen@georgstage.dk

Minna Køie Elsberg

Bogholder og SU-medarbejder
+45 25 58 26 79
invoice@georgstage.dk

Anita Færk

PA
+45 53 62 82 05
anita.faerk@georgstage.dk

Julie Bergdal Kolath

Uddannelseskoordinator
+45 31 53 54 20
julie.kolath@georgstage.dk

Sofie Stuhr Andersen

Studentermedhjælper
sofie.andersen@georgstage.dk

Frida Marie Reher

Studentermedhjælper
frida.reher@georgstage.dk

Marchel Mørk Apitz

Studentermedhjælper
marchel.apitz@georgstage.dk

Besætning

Jesper Kramp Amholt

Kaptajn

Bjarke Emil Wahlqvist

Kaptajn

Idalene Lund Nielsen

Overstyrmand

Helle Barner Jespersen

Overstyrmand

Lasse Corfitzen

Styrmand

Loki Sjoberg Gunnarsson

Styrmand

Andreas Frederik Wagner

Styrmand

Janus Magaard

Styrmand

Peter Egetoft

Styrmand

Jesper Kraak

Styrmand

Daniella Jørgensen

Styrmand

Morten Hess-Nielsen

Maskinmester

Morten Juhl Thøgersen

Maskinmester

Angeline-Hanne Jensen

Hovmester

Iris Swain

Kvartermester

Frida Webster Fessel

Kvartermester

Ruben Severin Aasbø

Kvartermester

Jesper Kramp Amholt

Kaptajn

Bjarke Emil Wahlqvist

Kaptajn

Idalene Lund Nielsen

Overstyrmand

Helle Barner Jespersen

Overstyrmand

Lasse Corfitzen

Styrmand

Loki Sjoberg Gunnarsson

Styrmand

Andreas Frederik Wagner

Styrmand

Janus Magaard

Styrmand

Peter Egetoft

Styrmand

Jesper Kraak

Styrmand

Daniella Jørgensen

Styrmand

Morten Hess-Nielsen

Maskinmester

Morten Juhl Thøgersen

Maskinmester

Angeline-Hanne Jensen

Hovmester

Iris Swain

Kvartermester

Frida Webster Fessel

Kvartermester

Ruben Severin Aasbø

Kvartermester